Amulet,  Blog,  Dílna

Bindrunový amulet

Ochranný runový amulet postavený na moci run. Chrání majitele před nepřátelskými útoky, vlivy a očarováním. Amulet zlou sílu vrací zpět odesílateli.

Materiál a výroba

Amulet je vyroben ze silné tvrdé kůže, opleten měděným drátkem (měď přitahuje elektrický náboj a amulet neustále dobíjí). Na konci je opatřen červeným korálkem, který symbolizuje krev a také výstrahu, pozor nebezpečí. Červená také odkazuje na oheň – aktivní prvek. Celý amulet je natřen složitým rostlinným fluidickým kondenzátorem, který přitahuje astrální síly a fluida k podpoře záměru.

Amulet je vyroben se Sluncem na 6°36’Ryb a zároveň v těchto konjunkcích: Luna-Uran, Slunce-Saturn, Venuše-Jupiter, Cheiron-Jupiter (tyto konjunkce byly v danou hodinu všechny na obloze).

Symboly

Z lícové strany je vyryt nordický pantakl z Islandkého grimoáru z roku 1847 „Old helm of terror“ (Ægishjálmur), který má dle grimoáru „vyvolat strach, chránit válečníka a zvítězit v bitvě“.  Z rubové strany je vyryta bindruna složená z písmen:

Thurisaz    Ansuz   Naudhiz   Algiz  Tiwaz

T-A-N-A-T

Bindruna je postavena na zdvojených runách Thurisaz a Ansuz. Thurisaz slouží pro velmi silnou ochranu proti kletbám a k jejímu vrácení zpět útočníkovi, jde o tzv. „aktivní“ ochranu, která útočící energii obrací proti agresorovi. Ansuz osvobozuje majitele pantaklu od strachu a dodává mu sílu k pevné pozici, sebedůvěře a k rozhodnosti. Je zároveň runou magického vzývání a síly předků předávané z generace na generaci.

Další runou je Naudhiz, která je nouzovým ohněm, který zaplane k vyvážení negativních sil, je duchovní ochranou člověka, potlačuje nenávist a spory, posiluje vlastní vůli a inspiraci. Algiz je runou ochranné bytosti Valkyrjur, představuje také strom poskytující útočiště, je runou propojení světů a síly Hamingja (magická moc). Tiwaz ztělesňuje sílu boha Týra, boha práva a spravedlnosti, nastoluje řád mezi lidmi a podporuje majitele k dosažení spravedlivého vítězství.

Bindruna tedy slouží k odražení nepřátelských sil zpět a k posílení vlastní pozice a schopností.

Rituál

Amulet je rituálně posvěcen a nabit živlovou a runovou energií. V amuletu je spoután a oživen záměr, pro který byl amulet vytvořen. Jméno amuletu se skládá z písmen, ze kterých je složena bindruna. Tento název lze také používat jako magické zaklínadlo aktivní obrany „……“ (pouze pro majietel). Amulet je nutno propojit s majitelem tímto aktem: „rituál zná pouze majitel“