Ceník

Máte problém a nevíte, jaký způsob řešení je pro Vás nejvhodnější? Nepotřebujete si vybírat z mých služeb. Napište mi Váš konkrétní problém či požadavek a já Vám doporučím nejvhodnější postup. Veškerá komunikace je přísně anonymní.

Ceny výrobní či magické povahy se stanovují individuálně dle Vašich potřeb. Produkt je vytvořen s maximálním ohledem na funkčnost pro daný záměr.

Výklad tarotu
Archetypální obrazy tarotu odkrývají témata, vlivy a tendence, která jsou skryta a ukazují skutečnost takovou jaká je.
Cena: 800 Kč / hod.

Šamanské odblokování
Šamanskou cestou do Dolního světa lze vidět a řešit záležitosti v jejich duchovní rovině.
Základní sazba: 2.500 Kč

Ochranný amulet nebo talisman
Amulet je ochranný pantakl, který formou koncentrace určitých sil pomáhá pro osobní ochranu před zlými a nepřátelskými silami.
Cena: 2.000 – 4.000 Kč / ks

Astrologický výklad horoskopu
Výklad většinou ukáže, které oblasti jsou u Vás problematické a ve kterých jste anebo byste mohli být silní, na co si dát pozor a co Vám pomůže integrovat potlačené části osobnosti.
Cena: 1.500 Kč / cca 5 stran A4 nebo 800 Kč / výtah důležitých bodů (A4)


Poradenství
Občas nevíme kudy kam. Ať jde o cestu osobního rozvoje, slepá ulička v esoterních vědách či ztráta sebe sama v této náročné době. Povídání, naslouchání, vhled a zkušenosti druhého člověka často pomůžou překonat úskalí.
Cena: 600 Kč / hod.

Další služby
Pokud potřebujete cokoliv jiného a nenalezli jste to zde, není nic jednoduššího, než mi přímo položit dotaz, napsat co konkrétně byste potřebovali a uvidíme co se bude dát udělat.
Cena: individuální

Ceník platný ke dni 1. 1. 2024